Denní krém složený tak, aby dostatečně hydratoval suchou a zralou pleť. Zároveň jí chránil před nepříznivými vlivy okolí, pomáhal předcházet vzniku vrásek a redukoval ty již vzniklé.

Krémový deodorant je jeden z mých nejoblíbenějších receptů a jsem opravdu šťastná, že jsem tento recept sestavila a mohu ho už rok používat.

Nebaví vás odličování pomocí vatových tampónků? Máte rádi jednoduchost, ale přitom efektivitu? Mám pro vás řešení. Odličovací balzám! Pro mě je to jeden z největších objevů tohoto roku. Zpočátku jsem k němu byla nedůvěřivá, bála jsem se pouze olejového složení, bez žádných pěnivých složek, ale již po prvním použití, jsem si ho zamilovala. Po...

Anti-age krém pro suchou a citlivou pleť. Díky obsahu lipového hydrolátu má skvělé účinky nejen na pleť, ale také na mysl, kterou uklidňuje.

Tento pleťový krém jsem sestavila především pro pleť suchou až citlivou. Obsahuje mandlový, meruňkový a švestkový olej, které pleť hydratují, zklidňují a navrací jí její mladistvý vzhled. Krém je doplněn o CO2 extrakty z malin a granátového jablka, které napomáhají v boji proti stárnutí pokožky a mají protizánětlivé a antioxidační účinky.

Pro milovníky peelingů přináším dva skvělé recepty, díky kterým se budete chtít ve sprše "škrabkat" od rána až do večera.