DIY BOX - Šlehané tělové máslo CITRUSY

Vyprodáno Novinka

Sada pro výrobu 2ks (2x120ml) šlehaných tělových másel

Vůně: směs 100% esenciálních olejů litsea cubeba a mandarinka

395,00 Kč

Co očekávat od DIY BOXU

Chcete si vyrobit vlastní přírodní kosmetiku? Nebo jen hledáte originální dárek pro kamarádku, sestru, maminku či dceru? DIY boxy jsou ideálním řešením. DIY v překladu znamená "DO IT YOURSELF" tedy udělej si sám a přesně o to tu jde. Každý box obsahuje všechny potřebné suroviny k výrobě včetně zvolené vůně či příchutě. Součástí je také podrobný návod, obaly na výsledný produkt a etikety na polepení.

Z tohoto boxu si vyrobíte dva kusy šlehaných tělových másel, jeden pro Vás a ten druhý třeba jako ideální dárek pro někoho blízkého. ;)

Šlehané tělové máslo je z velké čísti tvořeno bambuckým máslem, to je samo o sobě dost tuhé a hůře se roztírá. Po jeho našlehání s menším množstvím olejů, vznikne krásně nadýchaný balzám, který se krásně rozpouští po styku s pokožkou.

Doporučení: Šlehané balzámy nanášejte na tělo po sprše nebo po zvlhčení pokožky například květovou vodou, lépe se tak vstřebává a nezanechává mastný pocit.

Obsah boxu*:

Bambucké máslo (rafinované bez vůně), mandlový olej, slunečnicový olej high oleic, kaolín, 100% esenciální oleje litsea cubeba a mandarinka, 2ks obalů (2x120ml), 2ks etiket a podrobný návod.

Pozor! V horkých letních dnech je potřeba balzám uchovávat v chladu. Teplem by mohly tuky povolit a tím i jejich nadýchaná konzistence.

*Boxy neobsahují pomůcky k výrobě - mističku, vodní lázeň, lžičku,...